Wola Filipowska, małopolskie
Szczegóły
Opis
pierwszy przetarg ustny nieograniczony na zbycie nieruchomości nr 399/3 obr. Wola Filipowska,
stanowiącej własność Gminy Krzeszowice
I. Przedmiot przetargu:
Przedmiotem przetargu jest zbycie stanowiącej własność Gminy Krzeszowice nieruchomości utworzonej z
działki ewidencyjnej nr 399/3 o pow. 0,4131 ha (grunty orne – RIIIb [0,3886 ha], łąki trwałe – ŁIII [0,0245 ha])
objętej księgą wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X, położonej w obrębie Wola Filipowska, jednostka ewidencyjna
Krzeszowice, Powiat Krakowski, Województwo Małopolskie
Cena wywoławcza wynosi: 458 600,00 zł netto (słownie: czterysta pięćdziesiąt osiem tysięcy sześćset zł, 00/100), do
ceny nieruchomości zostanie doliczony VAT wg stawki 23%.
Wadium w pieniądzu w wysokości 46 000,00 zł (słownie: czterdzieści sześć tysięcy zł 00/100) należy wpłacić do
dnia 10 stycznia 2025r. przelewem lub wpłatą na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach – Bank
Spółdzielczy w Krzeszowicach nr 78 8612 0003 0010 0000 0042 0010. Datą dokonania wpłaty wadium jest data
uznania rachunku bankowego Urzędu Miejskiego. Wpłacone wadium nie podlega oprocentowaniu.
Przetarg odbędzie się w dniu 16 stycznia 2025r. (czwartek) w budynku Urzędu Miejskiego w Krzeszowicach, Pl.
Franciszka Kulczyckiego 1, Segment A (pok. A6 – I piętro) – godz. 9:00.
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie