Wróć do listy

Sulikowo, zachodniopomorskie

142 328 zł
Działka 0 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 142 328 zł
Miasto Sulikowo
Powierzchnia 0 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 18 977 zł
Numer oferty 394124X923038411
Termin wpłaty wadium 03-12-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie rejonowym w Kamieniu Pomorskim Dawid Opas na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 349/23 w dniu 04-12-2024 o godz. 12:45 w budynku Sądu Rejonowego w Kamieniu Pomorskim z siedzibą przy Kościuszki 13, 72-400 Kamień Pomorski, sala 209, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy ,Sulikowo, 72-405 Świerzno, dla której IV Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Kamieniu Pomorskim (adres: ul. Pl. Wolności 1C, Kamień Pomorski, 72-400 Kamień Pomorski) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 189 770,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 142 327,50 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 18 977,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 16:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Kamieniu Pomorskim ul. Kościuszki13, 72-400 Kamień Pomorski.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: BNP PARIBAS SA I O/Kamień Pomorski 76 1600 1462 1873 0524 0000 0001.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.