Wróć do listy

Wielichowo, wielkopolskie

234 548 zł
4 398 zł/m2
Mieszkanie 53,33 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 234 548 zł
Miasto Wielichowo
Powierzchnia 53,33 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Lipowa 4
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 23 455 zł
Numer oferty 393947X922623877
Termin wpłaty wadium 10-12-2024 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Wielichowa
ogłasza na dzień 16 grudnia 2024 r.
I przetarg ustny nieograniczony
Sprzedaży podlegają nieruchomości – 2 mieszkania, opisane wg poniższego zestawienia:

Wielichowo,
ul. Lipowa 4
loka nr 4

Przetarg odbędzie się w dniu 16 grudnia 2024 r. o godz. 1000 w Urzędzie Miejskim w
Wielichowie pok. nr 9
Do dnia 10 grudnia 2024 r. winno wpłynąć w pieniądzu wadium na konto Urzędu
Miejskiego w Wielichowie BS Grodzisk Wlkp. O/W-wo 57 9063 0008 0010 0100 0169 0010

Historyczne ceny