Wróć do listy

Wielichowo, wielkopolskie

148 739 zł
4 110 zł/m2
Mieszkanie 36,19 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 148 739 zł
Miasto Wielichowo
Powierzchnia 36,19 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica Lipowa 4
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 14 874 zł
Numer oferty 393946X922621535
Termin wpłaty wadium 10-12-2024 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Wielichowa
ogłasza na dzień 16 grudnia 2024 r.
I przetarg ustny nieograniczony
Sprzedaży podlegają nieruchomości – 2 mieszkania, opisane wg poniższego zestawienia:

Wielichowo,
ul. Lipowa 4
loka nr 1

Przetarg odbędzie się w dniu 16 grudnia 2024 r. o godz. 1000 w Urzędzie Miejskim w
Wielichowie pok. nr 9
Do dnia 10 grudnia 2024 r. winno wpłynąć w pieniądzu wadium na konto Urzędu
Miejskiego w Wielichowie BS Grodzisk Wlkp. O/W-wo 57 9063 0008 0010 0100 0169 0010

Historyczne ceny