Wróć do listy

Nowa Wieś, pomorskie

17 750 zł
Działka 0.12 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 17 750 zł
Miasto Nowa Wieś
Powierzchnia 0.12 ha
Województwo pomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 1 800 zł
Numer oferty 393846X922387335
Termin wpłaty wadium 25-11-2024 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 17 750,00 zł

Powierzchnia: 0,1200 ha

Typ nieruchomości: nierolna



Data przetargu: 2024-11-29

Data publikacji: 2024-11-12

Data zakończenia publikacji: 2024-11-30

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: PRU.WGZ.BY.4240.33.2024.AK

Oddział terenowy KOWR: OT Pruszcz Gdański

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy: Tak

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): POMORSKIE , bytowski , Parchowo , Nowa Wieś



Nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w gminie Parchowo, oznaczona w ewidencji gruntów obrębu Nowa Wieś jako działka nr 345/7 o pow. 0,1200 ha, w tym:

- dr o pow. 0,1200 ha

dla której w Sądzie Rejonowym w Bytowie prowadzona jest księga wieczysta nr XXXX/XXXXXXXX/X.

Powyższe informacje podajemy na podstawie danych z ewidencji gruntów Starostwa Powiatowego w Bytowie.

Więcej informacji w załaczniku poniżej.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.