Piaseczno, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości
tj. działki oznaczonej w ewidencji numerem 298 o pow. 0,0700 ha, dla której Sąd Rejonowy w Gryfinie, V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą KW XXXX/XXXXXXXX/X. W/w nieruchomość jest zabudowana budynkiem gospodarczym o pow. 16,00 m2, murowanym z cegły ceramicznej, z dachem drewnianym dwuspadowym, krytym blachą fałdową. W budynku brak jest instalacji. Nadaje się do rozbiórki. Kształt działki regularny, teren działki jest płaski. W sąsiedztwie nieruchomości znajduje się zabudowa mieszkaniowa zagrodowa i grunty rolne. Działka nr 298, obręb Piaseczno posiada dostęp do drogi publicznej o nawierzchni asfaltowej. Dojazd i dostęp do nieruchomości dobry.
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi – 25.000,00 zł (słownie: dwadzieścia pięć tysięcy zł 00/100).
Wadium – dz. nr 298 – 2.500,00 zł (słownie: dwa tysiące pięćset zł 00/100), które należy wnieść najpóźniej do dnia 06.12.2024 r. na konto 94 9370 1020 0400 0130 2004 0001 BS Chojna O/Trzcińsko-Zdrój. Na dowodzie wpłaty należy zaznaczyć: „Wadium - przetarg w dniu 09.12.2024r. działka nr 298”. Datą dokonania wpłaty wadium jest data uznania rachunku bankowego Gminy Trzcińsko-Zdrój.
Przetarg odbędzie się w dniu 09.12.2024 r. o godz.: 10:30 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Trzcińsku-Zdroju, ul. Rynek 15, pok. nr 9.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie