Wróć do listy

Miedzianka, świętokrzyskie

37 499 zł
Działka 0.08 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 37 499 zł
Miasto Miedzianka
Powierzchnia 0.08 ha
Województwo świętokrzyskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 5 625 zł
Numer oferty 393001X920408345
Termin wpłaty wadium 06-12-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kielcach Emilia Bartosik na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 09-12-2024r. o godz.11:00 w budynku Sądu Rejonowego w Kielcach mającego siedzibę przy ul. Warszawska 44 w sali nr XXII, odbędzie się

druga licytacja

nieruchomości gruntowej dłużników tj. działek nr. 53/1 oraz 53/2 położonych w miejscowości Miedzianka w gminie Chęciny dla której Sąd Rejonowy w Kielcach prowadzi księgę wieczystą o nr. kw XXXX/XXXXXXXX/X. Łączna powierzchnia działek wynosi 5 000m(2) w tym działka 53/2 o powierzchni 4 200m(2), zabudowana murowanym, podpiwniczonym budynkiem mieszkalnym z poddaszem użytkowym o adresie Miedzianka 53A oraz niezabudowana działka 53/1 o powierzchni 800(m2).

9

Suma oszacowania działki nr. 53/1 wynosi 56 249,00zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 37.499,33 zł.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 5 624,90 zł. Rękojmię należy uiścić na konto komornika:

Bank Polska Kasa Opieki SA O. w Kielcach al.1000-lecia PP 29124044161111001051999909

Historyczne ceny