Strzelin, dolnośląskie
Szczegóły
Opis
Nieruchomość położona jest w Strzelinie, przy ul. Młynarskiej 1, dla której prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Strzelinie, IV Wydział Ksiąg Wieczystych księga wieczysta nr XXXX/XXXXXXXX/X. Nieruchomość składa się z działki nr 2/1 AM-21, w klasie użytkowej gruntu Bl o pow. 0,0452ha, zabudowanej budynkiem usługowym zaadaptowany na cele oświatowe - Niepubliczne Przedszkole Ekologiczne „Eko-Przedszkolak” o powierzchni użytkowej 615,76 m2. Działka posiada dostęp do pełnego uzbrojenia miejskiego, tj. sieci energetycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej oraz gazowej. Działka przeznaczona jest w miejscowym planie zagospodarowana i przestrzennego jako teren zabudowy usługowej. Parter budynku obejmuje: dwa przedsionki, pom. porządkowe, szatnia, biuro, komunikacja, dwa WC, trzy sale dzieci, dwa węzły higieniczno- sanitarne, pom. socjalne, pom. cateringu i zmywalnię o łącznej pow. 291,04 m2.Na parterze znajduje się również kotłownia z osobnym wejściem z zewnątrz o pow. 16,4 m2. Na piętrze znajdują się: klatka schodowa, pom. użytkowe, przedsionek, WC, pom. pomocnicze, pom. socjalne, pięć pom. użytkowych oraz dwa węzły higieniczno-sanitarne o łącznej pow. 324,72 m2.
Suma oszacowania wynosi2 665 000,00zł, zaś cena wywołania jest równa3/4 sumy oszacowania i wynosi 1 998 750,00zł.Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest266 500,00zł.
Rękojmia powinna być złożona na rachunek bankowy komornika albo w książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg ( data uznania na rachunku komornika) tj. do 21 stycznia 2025 r.
Rękojmię można uiścić także na konto komornika:
Santander Bank Polska S.A. 79 1090 2385 0000 0001 3362 8300
Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.
W ciągu dwóch ostatnich tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz.14:00 oraz przeglądać w kancelarii komornika jak i w sądzie odpis protokołu oszacowania nieruchomości, operat szacunkowy biegłego sądowego, wypis z rejestru gruntów wraz z mapką z akt postępowania egzekucyjnego.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie