Wróć do listy

Makowiska, lubelskie

133 223 zł
Działka 4.95 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 133 223 zł
Miasto Makowiska
Powierzchnia 4.95 ha
Województwo lubelskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 17 763 zł
Numer oferty 392721X919752585
Termin wpłaty wadium 19-12-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zamościu Tomasz Godek Kancelaria Komornicza nr I w Zamościu zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu w dniu 20 grudnia 2024r. w sali nr 33 Sądu Rejonowego w Zamościu odbędzie się:

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A
3. w dniu 20 grudnia 2024r. godz. 11:40 nieruchomości stanowiącej własność dłużników:

miejsce położenia:
MAKOWISKA,ZABURZE,WIERZCHOWINA
księga wieczysta: nr ZA1Z/0095687/7 prowadzona w Sądzie Rejonowym w ZAMOŚĆ I Co 856/23
opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa Numer działki: 8/4 ; 608, 611, 617, 719, 599/2
: 615/2 ; 426, 1961 Sposób korzystania: grunty orny Obszar: 4,95 ha
Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 177 630,00 zł.
Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: trzy czwarte wartości oszacowania tj. kwotę: 133 222,50 zł.
Wysokość rękojmi to kwota 17 763,00 zł.

Historyczne ceny