Lipnica, pomorskie
Szczegóły
Opis
Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niżej opisanych nieruchomości Działka nr 325/10 o powierzchni 0,1183 ha, obręb ewidencyjny Lipnica, objęta KW XXXX/XXXXXXXX/X
- cena wywoławcza dla działki nr 325/10: 71.900,00 zł (słownie: siedemdziesiąt jeden tysięcy dziewięćset złotych 00/100)
Ceny wylicytowane w przetargu zostaną powiększone o należny podatek VAT obowiązujący na dzień sprzedaży zgodnie z ustawą z dnia 11 marca 2004r. (tj. Dz. U. z 2024, poz. 361 ze zm.) o podatku od towarów i usług.
- wadium dla działki nr 325/10: 8.000,00 zł (słownie: osiem tysięcy złotych 00/100)
Przedmiotowe działki leżą w granicach terenu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego zatwierdzonym Uchwałą Nr L/376/2023 Rady Gminy w Lipnicy z dnia 27 stycznia 2023г., ogłoszoną w Dzienniku Urzędowym Wojewody Pomorskiego z dnia 27 lutego 2023r., poz. 1036. W ewidencji gruntów i budynków stanowią grunty orne - RVI.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie