Wróć do listy

Rąbczyn, wielkopolskie

9 600 zł
Działka 0.0934 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 9 600 zł
Miasto Rąbczyn
Powierzchnia 0.0934 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 1 280 zł
Numer oferty 389830X912981863
Termin wpłaty wadium 21-11-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wągrowcu Piotr Szpotański podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 104/24 w dniu 22-11-2024 o godz. 11:00 w kancelarii komornika mieszczącej się pod adresem: 62-100 Wągrowiec, ul. Średnia 30, rozpocznie się w trybie ustalonym w art. 10136 w zw. z art. 867 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc), pierwsza licytacja nieruchomości:


- nieruchomości, której właścicielem jest Dłużnik położonej przy ,Rąbczyn, 62-100 Wągrowiec, dla której Sąd Rejonowy w Wągrowcu V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. , Rąbczyn, 62-100 Wągrowiec) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.



Opis nieruchomości:
działka nr 685/5 o pow. 934m2, niezabudowana, nieogrodzona, niezagospodarowana, nieuzbrojona, porośnięta trawą, drzewami i krzewami samosiejkami, działka w kształcie wydłużonego prostokąta, zlokalizowana wzdłuż istniejącej drogi bocznej nieutwardzonej. Rękojmię należy złożyć tylko na konto komornika najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Jeżeli nabywca nie wykona w terminie warunków licytacji co do zapłaty ceny (reszta ceny powinna być uiszczona do godz. 12.00 dnia następnego), traci rękojmię, a skutki przybicia wygasają. Z utraconej rękojmi pokrywa się koszty egzekucji związanej ze sprzedażą, a reszta wchodzi w skład sumy uzyskanej w egzekucji albo jeżeli egzekucja została umorzona jest przelewana na dochód Skarbu Państwa (art. 8671 kpc w zw. z art. 10136 § 1 kpc).



Nieruchomość można oglądać w następujących terminach:


Data oględzin Godziny oględzin
08.11.2024 12:00 - 12:15

Suma oszacowania wynosi 12 800,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 9 600,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 1 280,00 zł.


Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.



Zgodnie z art. 8671 § 1 kpc przystępujący do przetargu jest obowiązany złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Warunkiem udziału w licytacji jest złożenie rękojmi.
Rękojmię można wpłacić gotówką w kancelarii komornika lub na rachunek bankowy komornika: PKO Oddział 1 w Poznaniu 63 1020 4027 0000 1502 0853 5439.
Rękojmi nie składa się, jeżeli suma oszacowania jest niższa niż pięć tysięcy złotych.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.