Wróć do listy

Kalnik, warmińsko-mazurskie

225 900 zł
225 900 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 225 900 zł
Miasto Kalnik
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 30 120 zł
Numer oferty 389580X912396363
Termin wpłaty wadium 22-11-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostródzie Arkadiusz Królikowski na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 25-11-2024 r. o godz. 10:20, 10:50, 11:20 w budynku Sądu Rejonowego w Ostródzie, mającego siedzibę przy ul. Jana III Sobieskiego 12, w sali nr VIII, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości należących do dłużników: x położonych: 14-300 Morąg, Kalnik, dla których Sąd Rejonowy w Ostródzie VI Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych w Morągu prowadzi księgi wieczyste o numerach: XXXX/XXXXXXXX/X xx

- 505/1 oraz 505/4 o pow. całkowitej 1,56 ha (zabudowane budynkiem obory 3)
Dojazd do nieruchomości drogami gminnymi. Uzbrojenie działek nr 552, 505/1 i 505/4: wodociąg, szambo, linia energetyczna NN. Nieruchomość XXXX/XXXXXXXX/X jest obciążona umową dzierżawy.

Suma oszacowania działek nr 505/1 oraz nr 505/4 wynosi 301 200,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 225 900,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 30 120,00 zł.

Historyczne ceny