Wróć do listy

Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

99 750 zł
2 005 zł/m2
Mieszkanie 49,74 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-62%
Zakończona
-62%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 99 750 zł
Powierzchnia 49,74 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica Klimkiewiczowska 10
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 13 300 zł
Numer oferty 388343X909499309
Termin wpłaty wadium 05-11-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrowcu Świętokrzyskim Dominika Barańska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 06-11-2024 o godz. 09:00 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrowcu Świętokrzyskim z siedzibą przy Kościuszki 1, 27-400 , odbędzie się pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego będącego wspólną własnością dłużników: x, położonego przy Klimkiewiczowska 10/5, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, dla którego prowadzi zbiór o oznaczeniu brak księgi wieczystej.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość stanowiąca spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego na podstawie Aktu Notarialnego rep. A. 1986/2012 z dnia 09-08-2012r. (brak księgi wieczystej), położonej pod adresem: 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, Klimkiewiczowska 10/5 o powierzchni 49,74m2.

Suma oszacowania wynosi 133 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 99 750,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 13 300,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię należy złożyć na konto komornika: BNP Paribas Centrum Rozliczeniowe Nr 1 w Krakowie 33 16001462 1841 1849 5000 0012.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 15:00 oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.