Wróć do listy

Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie

142 793 zł
3 091 zł/m2
Mieszkanie 46,20 m2 2 pokoje 9 piętro Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-41%
Zakończona
-41%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 142 793 zł
Powierzchnia 46,20 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica Wspólna 2
Liczba pokoi 2
Piętro 9
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 19 039 zł
Numer oferty 388340X909492283
Termin wpłaty wadium 22-11-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrowcu Świętokrzyskim Rafał Fronczek Kancelaria Komornicza nr II w Ostrowcu Świętokrzyskim podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 27-11-2024 o godz. 11:30

rozpocznie się pierwsza elektroniczna licytacja spółdzielczego lokalu mieszkalnego [1>1]będącego, położonego przy Wspólna 2, 27-400 Ostrowiec Św., dla którego SĄD REJONOWY OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI V WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze dla którego nie została urządzona kw.
Opis nieruchomości:
spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego nr 104 o pow. 46,20 m2 w budynku wielorodzinnym położonym w miejscowości Ostrowiec Św. przy ul. Wspólnej 2, dla którego nie została urządzona księga wieczysta. Lokal mieszkalny nr 104 położony jest na IX piętrze, składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal jest zamieszkały.

Licytacja zakończy się 04.12.2024 o godz. 13:30.

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę 190 390,00 zł, zaś cena wywołania wynosi 3/4 wartości szacunkowej tj. 142 792,50 zł.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 19 039,00 zł..

Nieruchomość można oglądać w ciągu dwóch tygodni przed licytacją w godzinach od 10.00 do 18.00.
Sprzedaż w drodze licytacji elektronicznej jest dokonywana za pośrednictwem systemu teleinformatycznego dostępnego pod adresem:

elicytacje.komornik.pl

Sprzedaż dokonywana jest drodze licytacji elektronicznej. Przystąpienie do przetargu wymaga zgłoszenia przystąpienia w systemie teleinformatycznym obsługującym licytacje elektroniczne dostępnym pod adresem www.elicytacje.komornik.plna 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu. Warunkiem udziału w przetargu jest utworzenie indywidualnego konta w systemie teleinformatycznym. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 19 039,00 zł.. Rękojmię należy złożyć na rachunek bankowy komornika numer 12 1600 1462 1860 0289 1000 0004 najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu. Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika. Przepisu art. 964 k.p.c. nie stosuje się.

Historyczne ceny