Wróć do listy

Krzemień-Wieś, mazowieckie

24 176 zł
Działka 0.97 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 24 176 zł
Powierzchnia 0.97 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 3 217 zł
Numer oferty 388164X909080091
Termin wpłaty wadium 18-11-2024 Co to znaczy?

Opis

Kancelaria Komornicza przy Sądzie Rejonowym w Sokołowie Podlaskim na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie KM 2495/21 w dniu 19-11-2024 o godz. 14:40 w budynku Sądu Rejonowego w Sokołowie Podlaskim z siedzibą przy Ks. Bosco 3, 08-300 Sokołów Podlaski, sala 1, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy ,Krzemień Wieś, 08-304 Jabłonna Lacka, dla której SĄD REJONOWY SOKOŁÓW PODLASKI IV WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. , SOKOŁÓW PODLASKI, 08-300 SOKOŁÓW PODLASKI) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa - działka gruntowa niezabudowana nr 322 o pow. 0,9700 ha położona w msc Krzemień Wieś, gm. Jabłonna Lacka

Suma oszacowania wynosi 32 170,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 24 127,50 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 3 217,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 15:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Sokołowie Podlaskim ul. Ks. Bosco 3, 08-300 Sokołów Podlaski.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: PKO BP S.A. 66 1020 4476 0000 8002 0022 0368.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Historyczne ceny