Wróć do listy

Lutomirów, wielkopolskie

139 133 zł
Działka 0 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 139 133 zł
Miasto Lutomirów
Powierzchnia 0 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 20 870 zł
Numer oferty 388149X909044961
Termin wpłaty wadium 12-12-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kole Barbara Majewska-Murakowska na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 539/22 w dniu 13-12-2024 o godz. 09:45 w budynku Sądu Rejonowego w Kole z siedzibą przy Włocławska 4, 62-600 Koło, sala 22, odbędzie się druga licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy ,Lutomirów, 62-660 Dąbie, dla której Sąd Rejonowy w Kole Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Włocławska 4, Koło, 62-600 Koło) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Druga licytacja następujących działek gruntu wchodzących w skład nieruchomości położonej: Lutomirów, gm. Dąbie, dla której Sąd Rejonowy w Kole Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X: 1) działek nr 48 i 49, o łącznej powierzchni 2,75 ha (grunt klasy ŁIV, RV, ŁV, N, RVI) Suma oszacowania wynosi 42 900,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 28 600,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 4 290,00 zł. 2) działek nr 95, 96/1, 96/3, 97, 98, 110 o łącznej powierzchni 1,4848 ha (grunt klasy PsVI, RVI, ŁIV, PsV, N) Suma oszacowania wynosi 23 200,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 15 466,67 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 2 320,00 zł. 3) działek nr 226 i 229, o łącznej powierzchni 4,10 ha (grunt klasy PsV, RIVb, RV, N, RVI) Suma oszacowania wynosi 142 600,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 95 066,67 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 14 260,00 zł. Rękojmię można uiścić w kancelarii lub na konto komornika: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. w Kole 52 10202762 0000 1702 0002 5395 najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Suma oszacowania wynosi 208 700,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 139 133,33 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 20 870,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 14:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Kole ul. Włocławska 4, 62-600 Koło.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: PKO BP KOŁO 52 1020 2762 0000 1702 0002 5395.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.