Wróć do listy

Otoki, Otoki

355 044 zł
1 180 zł/m2
Dom 301,00 m2 Licytacja komornicza Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 355 044 zł
Miasto Otoki
Powierzchnia 301,00 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 47 339 zł
Numer oferty 387870X908391543
Termin wpłaty wadium 12-12-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gryfinie na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 571/22 w dniu 13-12-2024 o godz. 10:00 w budynku Sądu Rejonowego w Gryfinie z siedzibą przy Grunwaldzka 8, 74-100 Gryfino, sala 107, odbędzie się pierwsza licytacja:

- ułamkowej części nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy ,Otoki, 74-111 Lubanowo, dla której Sąd Rejonowy w Gryfinie V Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Grunwaldzka 8, Gryfino, 74-100 Gryfino) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
udział 1/2 części nieruchomości gruntowej w postaci działek nr 288/1, 290/1, 294 i 295, o ogólnej pow. 10,94 ha zabudowanej budynkiem mieszkalnym o pow. zabudowy 301m2, dwoma budynkami gospodarczymi o pow. zabudowy 391m2 i 34m2 oraz budynkiem dawnego młyna wodnego o pow. zabudowy 106m2.

Suma oszacowania wynosi 473 392,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 355 044,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 47 339,20 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 13:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Gryfinie ul. Grunwaldzka8, 74-100 Gryfino.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: BZWBK 1 O. w Gorzowie Wielkopolskim 37 1090 1900 0000 0001 1226 2478.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.