Wróć do listy

Borowo, warmińsko-mazurskie

50 000 zł
Działka 0.0494 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 50 000 zł
Miasto Borowo
Powierzchnia 0.0494 ha
Województwo warmińsko-mazurskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 5 000 zł
Numer oferty 387797X908220577
Termin wpłaty wadium 08-11-2024 Co to znaczy?

Opis

WÓJT GMINY SORKWITY

OGŁASZA I PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ DZIAŁKI NIEZABUDOWANEJ POŁOŻONEJ W OBRĘBIE BOROWO.

1.Do sprzedaży w drodze ustnego przetargu nieograniczonego nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w obrębie Borowo oznaczonej numerem geodezyjnym: 72/37 o powierzchni 0,0494 ha zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem 7 ZN- zieleń chroniona, możliwość utworzenia oczka wodnego. Obowiązuje zakaz zabudowy.

Działka położona jest nad jeziorem Dłużec w malowniczej okolicy, otoczona lasamii z dala od zgiełku miasta, skąd rozciąga się piękny widok na jezioro. Dzięki bliskości natury, można cieszyć się spokojem i ciszą, a jednocześnie korzystać z licznych atrakcji wodnych takich jak pływanie, wędkowanie czy kajakowanie. To idealne miejsce dla osób poszukujących odosobnienia i kontaktu z naturą.

2.Dla nieruchomości prowadzona jest przez Sąd Rejonowy w Mrągowie, IV Wydział Ksiąg Wieczystych w Mrągowie Księga Wieczysta Nr XXXX/XXXXXXXX/X (działy III i IV wolne są od wpisów). Nieruchomość stanowią własność Gminy Sorkwity.

Sprzedaż odbywa się w stanie istniejącego uzbrojenia podziemnego terenu określonego na mapie zasadniczej prowadzonej przez Wydział Geodezji i Kartografii Starostwa Powiatowego w Mrągowie. Powyższe nie wyklucza istnienia w terenie innych, niewskazanych na mapie urządzeń podziemnych nie zgłoszonych do inwentaryzacji lub o których brak jest informacji w instytucjach branżowych. W przypadku wystąpienia związanych z tym faktem kolizji projektowych nabywcy przeniosą istniejące media na własny koszt, po uprzednim dokonaniu wymaganych uzgodnień i uzyskaniu przewidzianych prawem pozwoleń.

Przed przetargiem nie zostały wyznaczone granice geodezyjne nieruchomości.

Termin złożenia wniosków przez osoby wymienione w art. 34 ust.1 pkt.1 i pkt.2 ustawy z dnia 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami upłynął w dniu 08.10.2024 r.

3. Cena nieruchomości, która stanowi cenę wywoławczą (netto) do przetargu wynosi: 50.000,00 zł ( słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych )

Cena nieruchomości ustalona na przetargu zwolniona od podatku od towarów i usług.

4. PRZETARG ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 12 listopada 2024 roku o godzinie 12.00

w budynku Urzędu Gminy w Sorkwitach przy ulicy Olsztyńskiej 16,w sali nr 1.

a) warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu w wysokości 10% ceny wywoławczej tj. 5.000,00 zł w nieprzekraczalnym terminie do dnia 08 listopada 2024 roku (włącznie ) z zaznaczeniem w tytule numeru działki, której wadium dotyczy -w kasie lub na rachunek Urzędu Gminy Sorkwity w Banku Spółdzielczym w Węgorzewie Oddział w Mrągowie na konto 64935000010216529320730002 .

Jeżeli jako jeden uczestnik przetargu wystąpi więcej niż jedna osoba fizyczna lub prawnaw tytule wpłaty wadium należy podać imiona, nazwiska lub nazwy wszystkich osób przystępujących do przetargu.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.