Osielsko, kujawsko-pomorskie
Szczegóły
Opis
- nieruchomości, której położonej przy ul. Topolowa, dz. 172/29, 86-031 Osielsko, dla której Sąd Rejonowy w Bydgoszczy X Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Toruńska 64a , Bydgoszcz, 85-023 Bydgoszcz) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa stanowiąca działkę nr 172/29, o pow. 0,0614 ha, obręb 0010 Osielsko, położona w miejscowości Osielsko (gm. Osielsko). Działka posiada mocno wydłużony kształt charakterystyczny dla nieruchomości drogowych. Stosunek szerokości do długości jest niekorzystny oraz bardzo ogranicza możliwości inwestycyjne. Szerokość działki wynosi 6 metrów. Działka położona w terenie uzbrojonym w sieci: elektroenergetyczną, wodociągowa oraz gazową. Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej – ul. Topolowej, o nawierzchni gruntowej. Fragment ul. Topolowej, do którego przylega działka, oznaczony jest w ewidencji gruntów symbolem „dr” - drogi i stanowi działkę ewid. nr 172/34
W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 15:00.
Suma oszacowania wynosi 37 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 27 750,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 3 700,00 zł.
Przetarg rozpocznie się w dniu: 15.11.2024 o godzinie: 11.00 a zakończy się w dniu 22.11.2024 o godzinie: 11.00.
Sprzedaż dokonywana jest w drodze licytacji elektronicznej. Przystąpienie do przetargu wymaga założenia konta w systemie teleinformatycznym obsługującym licytacje elektroniczne dostępnym pod adresem https://elicytacje.komornik.pl oraz zgłoszenia na dwa dni robocze przed rozpoczęciem przetargu, jeżeli licytant licytuje we własnym imieniu lub na 5 dni przed terminem przetargu, jeżeli licytant bierze udział w licytacji jako pełnomocnik innej osoby, jak również wpłacenia rękojmi najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu, jeżeli jest obowiązek złożenia rękojmi. Licytant, który licytuje we własnym imieniu i nie ma obowiązku złożenia rękojmi, może przystąpić do przetargu aż do momentu jego zakończenia. Udział jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie