Wróć do listy

Dębowiczki, wielkopolskie

34 667 zł
34 667 zł/m2
Dom 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 34 667 zł
Miasto Dębowiczki
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 5 200 zł
Numer oferty 387652X907880987
Termin wpłaty wadium 12-12-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kole Barbara Majewska-Murakowska na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Kmp 16/14 w dniu 13-12-2024 o godz. 09:15 w budynku Sądu Rejonowego w Kole z siedzibą przy Włocławska 4, 62-600 Koło, sala 22, odbędzie się druga licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy ,Dębowiczki, 62-641 Olszówka, dla której Sąd Rejonowy w Kole Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. ul. Włocławska 4, Koło, 62-600 Koło) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość stanowi działka gruntu nr 43/2 (arkusz mapy 1), o powierzchni 0,6697 ha. z nieukończonym budynkiem mieszkalno- gospodarczym kwalifikującym się do rozbiórki o powierzchni zabudowy 297,50 m2. Grunty wchodzące w skład nieruchomości zakwalifikowane są do klasy IVa, V i VI. Wyposażenie w urządzenia infrastruktury technicznej: droga asfaltowa, woda bieżąca, energia elektryczna. Przeznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego: teren zabudowy zagrodowej w gospodarstwach rolnych, hodowlanych i ogrodniczych.

Suma oszacowania wynosi 52 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 34 666,67 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 5 200,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 14:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Kole ul. Włocławska 4, 62-600 Koło.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: PKO BP KOŁO 52 1020 2762 0000 1702 0002 5395.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Historyczne ceny