Wróć do listy

Banie, zachodniopomorskie

73 000 zł
1 241 zł/m2
Mieszkanie 58,80 m2 3 pokoje 1 piętro Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 73 000 zł
Miasto Banie
Powierzchnia 58,80 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Dworcowa 2
Liczba pokoi 3
Piętro 1
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 7 300 zł
Numer oferty 387374X907229911
Termin wpłaty wadium 14-11-2024 Co to znaczy?

Opis

Przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego Banie ul. Dworcowa 2/4, gmina Banie (nr postępowania: 1008/KNO/725/2024)
Parametr
Pow. budynku / działki [m2] 58.80 / 2310.00
Cena 73000 PLN
Miejscowość Banie, woj. zachodniopomorskie
Data publikacji 2024-10-14
Termin przetargu pisemnego 2024-11-19
Termin składania ofert 2024-11-18
Termin wpłaty wadium 2024-11-14

Historyczne ceny