Wróć do listy

Zakrzewo, mazowieckie

69 750 zł
Działka 2 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 69 750 zł
Miasto Zakrzewo
Powierzchnia 2 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 9 300 zł
Numer oferty 387353X907180729
Termin wpłaty wadium 05-11-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Płocku Rafał Walczyński Kancelaria Komornicza nr IX w Płocku na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie GKM 30/23 w dniu 06-11-2024 o godz. 11:00 pod adresem: Sąd Rejonowy w Płocku I Wydział Cywilny, 8 Pułku Artylerii Lekkiej 6, 09-400 Płock, pokój XV, odbędzie się pierwsza licytacja:


- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy , 09-470 Bodzanów, dla której (adres: ul. , Mała Wieś, 09-470 Bodzanów) prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
niezabudowana nieruchomość rolna, działka nr 436/6 o pow. 2,00 ha, położonej w miejscowości Zakrzewo, gmina Mała Wieś,

Suma oszacowania wynosi 93 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 69 750,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 9 300,00 zł.


W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 17:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Kancelarii Komorniczej.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: Bank PEKAO S.A. 04 1240 3174 1111 0010 7413 0992.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.