Wróć do listy

Kostki Małe, świętokrzyskie

17 435 zł
Działka 0.4922 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 17 435 zł
Miasto Kostki Małe
Powierzchnia 0.4922 ha
Województwo świętokrzyskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 2 615 zł
Numer oferty 386877X906065937
Termin wpłaty wadium 27-10-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Busku-Zdroju Kancelaria Komornicza nr VI Busku-Zdroju na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie KM 801/22 w dniu 28-10-2024 o godz. 13:45 w budynku Sądu Rejonowego w Busku - Zdroju z siedzibą przy Kościuszki 5, 28-100 Busko - Zdrój, sala 3, odbędzie się druga licytacja:

nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy ,Kostki Małe, 28-100 Busko - Zdrój, dla której Sąd Rejonowy w Busku - Zdroju IV Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kościuszki 5/28-100, Busko - Zdrój, 28-100 Busko - Zdrój) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Działka nr 215/1 jest niezabudowana. Kształt działki regularny, zbliżony do prostokąta korzystny do racjonalnego zagospodarowania. Teren o lekko zróżnicowanej rzeźbie powierzchni. Na dzień oględzin teren nieużytkowany, porośnięty roślinnością trawiastą, pojedynczymi krzewami i drzewami z naturalnego rozsiewu. Na dzień oględzin miejscami podmokły. Brak bezpośredniego dostępu do drogi publicznej. Powierzchnia działki 215/1 - 0,4922 ha Użytki gruntowe wg. rejestru gruntów: łąki trwałe - ŁIV -0,4922 ha Przeznaczenie działki w ,,Studium” – tereny rolne Działka nie jest wyposażona w żadną infrastrukturę techniczną - brak mediów. Działka nr 215/1 wchodzi w skład nieruchomość gruntowej niezabudowanej składającej się z działek nr 206/1, 215/1, 301/1, 315/1 położonych na gruntach miejscowości Kostki Małe, gmina Busko – Zdrój. obręb _0017, woj. świętokrzyskie. Dla nieruchomości urządzona jest księga wieczysta nr XXXX/XXXXXXXX/X prowadzona przez Sąd Rejonowy w Busku -Zdroju IV Wydział Ksiąg Wieczystych

Suma oszacowania wynosi 26 153,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 17 435,33 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 2 615,30 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 12:00 do godz. 15:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Busku - Zdroju ul. Kościuszki5, 28-100 Busko - Zdrój.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Historyczne ceny