Wróć do listy

Warszawa, Bielany

280 088 zł
3 326 zł/m2
Mieszkanie 84,20 m2 Licytacja komornicza Udział % E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 280 088 zł
Miasto Warszawa
Powierzchnia 84,20 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Klaudyny 32
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 37 345 zł
Numer oferty 386736X905735715
Termin wpłaty wadium 12-11-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza Michał Patynowski na podstawie art. 986(4) § 3 kpc podaje do publicznej wiadomości, że o godzinie 12:00 w dniu 14-11-2024 r. na portalu:

https://elicytacje.komornik.pl/

rozpocznie się pierwsza licytacja udziału w wys. 1/2 w ograniczonym prawie rzeczowym stanowiącym spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu położonego: 01-684 Warszawa, ul.Klaudyny 32/100, wpisanego w rejestrze lokali własnościowych: Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa "RUDA" w Warszawie (Adres spółdzielni: 01-684 Warszawa, ul.Klaudyny 18A) przysługującego dłużnikowi:

Opis nieruchomości:

Lokal mieszkalny nr 100 (ograniczone prawo rzeczowe w sensie art. 244 k.c.), położony w budynku przy ul. Klaudyny 32 w Warszawie. Budynek 13-kondygnacyjny, położony w obrębie 7-04-03 na gruncie będącym przedmiotem prawa własności. Budynek wybudowany w 1980 roku. Lokal usytuowany na 10 i 11 piętrze. Lokal składa się z: 2 halli, WC, 2 łazienek, kuchni, garderoby, 4 pokoi o łącznej powierzchni 84,20 m 2. Do lokalu przylega balkon. Właściciel korzysta z piwnicy o powierzchni 1,48m 2

Przetarg odbywa się w drodze elektronicznej i zakończy się w dniu 21-11-2024 r. o godzinie: 12:00z zastrzeżeniem art. 986(7). § 3(1): "Jeżeli w ciągu 5 minut przed planowanym terminem zakończenia przetargu zgłoszono postąpienie, termin ten ulega odroczeniu o 5 minut. Jeżeli w dodatkowym czasie zgłoszono dalsze postąpienie, termin zakończenia przetargu podlega każdorazowo odroczeniu o kolejne 5 minut, aż do momentu gdy ustaną postąpienia."

Suma oszacowania wynosi 373.450,00 zł zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy jego oszacowania i wynosi: 280.087,50 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest: 37.345,00 zł.

Rękojmię należy złożyć na rachunek bankowy komornika:
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 48 1020 1156 0000 7202 0048 2117
najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu tj. do dnia 12.11.2024 r. włącznie.
Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.