Wróć do listy

Konstancin-Jeziorna, mazowieckie

382 500 zł
4 536 zł/m2
Mieszkanie 84,32 m2 3 pokoje Parter Licytacja komornicza Oferta zakończona
-65%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 382 500 zł
Powierzchnia 84,32 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Kołobrzeska 52J
Liczba pokoi 3
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 51 000 zł
Numer oferty 38662X90546407
Termin wpłaty wadium 15-10-2019 Co to znaczy?

Opis

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piasecznie Marek Adrianek na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 16-10-2019r. o godz. 09:10 w budynku Sądu Rejonowego w Piasecznie 05-500 Piaseczno, ul. Kościuszki 14 w sali nr. 204 odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości lokalowej o charakterze mieszkalnym (nr 5) w budynku wielorodzinnym, położonym w Konstancinie-Jeziornej przy ul. Kołobrzeskiej 52J wraz z udziałem 8432/1504371 w prawie własności gruntu oraz wspólnych części budynku, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali.
Nieruchomość należy do dłużnika: Dla ww. nieruchomości Sąd Rejonowy w Piasecznie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X

Lokal o powierzchni 84,32 m2 składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz przedpokoju, położony jest na parterze.
Przedmiotem licytacji nie jest objęty udział 2/47 w prawie własności do nieruchomości lokalowej niemieszkalnej (miejsce postojowe i komórka).

Suma oszacowania wynosi 510 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi    382 500,00zł.
Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 51 000,00zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika:
PKO Bank Polski S.A. 70 10201026 3705 0000 2019 0117 najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

W ciągu dwóch ostatnich tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dniach: 02.10.2019 r. oraz 09.10.2019 r. od godz. 12:00 do 12:30 oraz przeglądać w Sądzie Rejonowym w Piasecznie akta postępowania egzekucyjnego wraz z operatem szacunkowym.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.
Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.

Historyczne ceny