Wróć do listy

Leszna Górna, śląskie

1 800 000 zł
3 939 zł/m2
Obiekt 457,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 1 800 000 zł
Miasto Leszna Górna
Powierzchnia 457,00 m2
Województwo śląskie
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 180 000 zł
Numer oferty 385246X902246135
Termin wpłaty wadium 06-12-2024 Co to znaczy?

Opis

Wójt Gminy Goleszów ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności
Gminy Goleszów

Leszna Górna
1849/9

Nierucomość zabudowana budynkiem dawnej szkoły podstawowej.

1. Przetarg w dniu 11.12.2024 r. (tj. w budynku Gminy Goleszów przy ul. 12, o godzinie 1100

Historyczne ceny