Lublin, lubelskie
To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)
Szczegóły
Opis
/lokal o pow. 30,80m2, VI piętro; lokal składa się z: pokoju, kuchni, przedpokoju, łazienki z wc,/
ww. przetarg:
- odbędzie się w drodze elektronicznej na portalu https://e-licytacje.komornik.pl/;
- rozpocznie się w dniu 30-10-2024r. o godz. 12:00 (środa);
- zakończy się w dniu 06-11-2024r. o godz. 12:00 (środa);
suma oszacowania wynosi: 251 000,00zł;
cena wywołania wynosi: 188 250,00zł; 3/4 sumy oszacowania;
rękojmia wynosi: 25 100,00zł; 1/10 sumy oszacowania;
Rękojmia (w kwocie: 25 100,00zł) najpóźniej w dniu 28-10-2024r. (poniedziałek)
winna znajdować się na rachunku komornika: 15 1020 3147 0000 8002 0081 0606
tytuł przelewu: "RĘKOJMIA Km 567/21" oraz imię i nazwisko/nazwa licytanta.
Przystępujący do przetargu ma obowiązek uiścić rękojmię w wysokości jednej dziesiątej części sumy oszacowania. Rękojmia winna znajdować się na rachunku komornika najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu; za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.
W ciągu dwóch ostatnich tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 11.00 do godz. 15.00 (lokal w posiadaniu dłużnika).
Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie