Wróć do listy

Sarnowy, pomorskie

367 542 zł
367 542 zł/m2
Dom 1,00 m2 Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 367 542 zł
Miasto Sarnowy
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo pomorskie
Ulica 28 261,23
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 49 006 zł
Numer oferty 385125X901962753
Termin wpłaty wadium 28-10-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kościerzynie SZYMON RAJMUND SPORYSZ na podstawie art. 986 4 § 3 kpc podaje do publicznej wiadomości, że o godzinie 12:00 w dniu 31.10.2024 na portalu https://e-licytacje.komornik.pl/ rozpocznie się pierwsza licytacja

nieruchomości położonej przy SARNOWY 28, DZIAŁKA NR 422, 83-423 SARNOWY, dla której SĄD REJONOWY W KOŚCIERZYNIE WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. Zgromadzenia Ks. Zmartwychwstańców 1, KOŚCIERZYNA, 84-300 KOŚCIERZYNA) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa zabudowana, stanowiąca działkę ewidencyjną nr 422 o powierzchni 1.050 m2, położona w miejscowości Sarnowy 28. Działka zabudowana jest domem mieszkalno-usługowym, o dwóch kondygnacjach nadziemnych plus strych, niepodpiwniczonym o powierzchni użytkowej 261,23 m2, obejmującym w poziomie parteru pomieszczenia produkcyjno-usługowe, a w poziomie piętra i strychu pomieszczenia mieszkalne.

Przetarg odbywa się w drodze elektronicznej i zakończy się w dniu 07.11.2024 o godzinie: 12:00.

Suma oszacowania wynosi 490 056,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 367 542,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 49 005,60 zł. Rękojmię należy złożyć na rachunek bankowy komornika 31 2030 0045 1110 0000 0254 9580 najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu. Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika. Wraz z rękojmią licytant zobowiązany jest do podania w systemie teleinformatycznym danych niezbędnych do wydania postanowienia o przybiciu: numeru PESEL, numeru dokumentu stwierdzającego tożsamość i oświadczenia, czy pozostaje w związku małżeńskim, a jeżeli tak, czy nieruchomość zamierza nabyć do majątku wspólnego czy osobistego, oraz do wskazania, czy licytuje we własnym imieniu czy jako pełnomocnik innej osoby, a także innych danych, jeżeli potrzeba ich podania wynika z przepisów odrębnych ustaw.

Historyczne ceny