Niechobrz, podkarpackie
Szczegóły
Opis
działka gruntowa rolna (działka gruntu nr 2529/1). Powierzchnia działki wynosi 1,39ha Obręb ewidencyjny nr 0005 Boguchwała, dla której Sąd Rejonowy w Rzeszowie VII Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą
o numerze:XXXX/XXXXXXXX/X - dzień rozpoczęcia: 23-10-2024, godzina rozpoczęcia elektronicznej licytacji 11:00, dzień zakończenia 30-10-2024, godzina zakończenia 11:00
Suma oszacowania działki wynosi: 34.800,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi: 26.100,00zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 3.480,00zł.
Przetargi wyżej wymienionych nieruchomości odbywają się w trybie elektronicznym. W odniesieniu do działek: 2499/5, 2506/2, 2681/1, 2681/2, 2460/2, zakończy się w dniu 30-10-2024r. o godzinie 10:00, przetarg działek 2583, 2449, 2529/1 zakończy się w dniu 30-10-2024r o godzinie 11:00, natomiast przetarg działek: 2558, 2567, 2726, 2530 zakończy się w dniu 31-10-2024r. o godzinie 10:00 z zastrzeżeniem art. 9867po § 31 kpc, który mówi o tym, że jeżeli w ciągu 5 minut przed planowanym terminem zakończenia przetargu zgłoszono postąpienie, termin ten ulega odroczeniu o 5 minut. Jeżeli w dodatkowym czasie zgłoszono dalsze postąpienie, termin zakończenia przetargu podlega każdorazowo odroczeniu o kolejne 5 minut, aż do momentu gdy ustaną postąpienia.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie