Wróć do listy

Świerkówiec, kujawsko-pomorskie

864 000 zł
864 000 zł/m2
Dom 1,00 m2 Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 864 000 zł
Miasto Świerkówiec
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica 15
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 115 200 zł
Numer oferty 384965X901588033
Termin wpłaty wadium 09-12-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Mogilnie Izabela Podgórska-Wójtowicz Kancelaria Komornicza nr I w Mogilnie podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie GKm 6/23 w dniu: 12.12.2024 o godzinie: 11:30 rozpocznie się w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) pierwsza licytacja w trybie elektronicznym następujących nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy Świerkówiec 15, 88-300 Mogilno, dla której SĄD REJONOWY W MOGILNIE IV WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH (adres: ul. SĄDOWA 21, Mogilno, 88-300 MOGILNO) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość rolna o areale 9,52ha ( trzy działki geodezyjne o nr 66,67,81) zabudowana dwoma domami oraz budynkami gospodarczymi

Suma oszacowania wynosi 1 152 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 864 000,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 15:00. W systemie teleinformatycznym udostępnia się natomiast protokół opisu i oszacowania.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 115 200,00 zł.

Rękojmię należy złożyć na rachunek bankowy komornika 62 8149 0000 0003 8087 2000 0030 najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu.

Sprzedaż dokonywana jest w drodze licytacji elektronicznej. Uczestnictwo w przetargu wymaga założenia konta w systemie teleinformatycznym obsługującym licytacje elektroniczne dostępnym pod adresem https://elicytacje.komornik.pl/ oraz przystąpienia do przetargu na dwa dni robocze przed jego rozpoczęciem. Licytant składa rękojmię najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu, a jeżeli bierze udział w licytacji jako pełnomocnik innej osoby, to przedkłada dodatkowo swoje umocowanie. Udział jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.

Na podstawie art. 9864 § 2 kpc warunkiem udziału w przetargu jest utworzenie indywidualnego konta w systemie teleinformatycznym.

Licytacje wyżej wymienionych nieruchomości odbywają się w trybie elektronicznym i zakończą się w dniu: 19.12.2024 o godzinie: 11:30. Na podstawie art. 9867po § 31 kpc, jeżeli w ciągu 5 minut przed planowanym terminem zakończenia przetargu zgłoszono postąpienie, termin ten ulega odroczeniu o 5 minut. Jeżeli w dodatkowym czasie zgłoszono dalsze postąpienie, termin zakończenia przetargu podlega każdorazowo odroczeniu o kolejne 5 minut, aż do momentu gdy ustaną postąpienia.