Wróć do listy

Bojewo, mazowieckie

10 760 zł
Działka 0.58 ha 2 działek Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 10 760 zł
Miasto Bojewo
Powierzchnia 0.58 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 2
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 1 435 zł
Numer oferty 383950X899210903
Termin wpłaty wadium 28-10-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Węgrowie Dorota Litewnicka Kancelaria Komornicza nr II w Węgrowie ul. Zwycięstwa 2/5 na podstawie art. 953 k.p.c., art. 9864 k.p.c. podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 31 października 2024 r. (czwartek) o godz. 11.00 na portalu https://elicytacje.komornik.pl/ rozpocznie się:

pierwsza licytacja w trybie elektronicznym

nieruchomości opisanej jako:
nieruchomość gruntowa oznaczona w rejestrze gruntów jako działka o nr. ewidencyjnym 360 o pow. 0,3751ha, stanowiąca łąki trwałe klasy V oraz działka o nr. ewidencyjnym 361 o pow. 0,2084ha, stanowiąca pastwiska trwałe klasy V, położona w obrębie miejscowości Bojewo, gmina Sadowne, dla której Sąd Rejonowy w Węgrowie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o nr XXXX/XXXXXXXX/X. Nieruchomość nie posiada dostępu do drogi publicznej.

Suma oszacowania w/w nieruchomości wynosi: 14 347,00 zł
Cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi: 10 760,25zł
Wysokość rękojmi wynosi 1/10 ceny oszacowania i wynosi: 1434,70 zł

Na podstawie art. 9864 § 2 k.p.c. warunkiem udziału w licytacji jest utworzenie indywidualnego konta w systemie teleinformatycznym. Zgodnie z art. 9865 k.p.c. przystępujący do przetargu obowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej części sumy oszacowania najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu. Rękojmia powinna być złożona na konto komornika: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA Oddział 1 w Siedlcach 40 1020 4476 0000 8102 0365 7400. Na dowodzie wpłaty należy podać sygnaturę sprawy Km 508/23
Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika. Wraz z rękojmią licytant zobowiązany jest do podania w systemie teleinformatycznym danych niezbędnych do wydania postanowienia o przybiciu: numeru PESEL, numeru dokumentu stwierdzającego tożsamość i oświadczenia, czy pozostaje w związku małżeńskim, a jeżeli tak, czy nieruchomość zamierza nabyć do majątku wspólnego czy osobistego, oraz do wskazania, czy licytuje we własnym imieniu czy jako pełnomocnik innej osoby, a także innych danych, jeżeli potrzeba ich podania wynika z przepisów odrębnych ustaw.

Historyczne ceny