Wróć do listy

Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

122 775 zł
122 775 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 122 775 zł
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo łódzkie
Ulica Żytnia 5
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 16 370 zł
Numer oferty 382710X896306823
Termin wpłaty wadium 21-10-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tomaszowie Mazowieckim Paweł Świtkowski Kancelaria Komornicza nr VI w Tomaszowie Mazowieckim na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 466/19 w dniu 22-10-2024 o godz. 11:50 w budynku Sądu Rejonowego w Tomaszowie Mazowieckim z siedzibą przy Mościckiego 9, 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI, sala II, odbędzie się pierwsza licytacja:


- nieruchomości, której właścicielem jest z położonej przy Żytnia 5, 97-200 Tomaszów Maz., dla której Sąd Rejonowy Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Mościckiego 9, Tomaszów Mazowiecki, 97-200 Tomaszów Mazowiecki) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 163 700,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 122 775,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 16 370,00 zł.


W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 11:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Tomaszowie Mazowieckim ul. Mościckiego9, 97-200 TOMASZÓW MAZOWIECKI.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: ING Bank Śląski 54 1050 1461 1000 0023 4944 9534.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.