Wróć do listy

Malbork, pomorskie

2 500 000 zł
Działka 0.6787 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 2 500 000 zł
Miasto Malbork
Powierzchnia 0.6787 ha
Województwo pomorskie
Liczba działek 1
Ulica Głowackiego
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 250 000 zł
Numer oferty 380186X890395615
Termin wpłaty wadium 14-11-2024 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ MIASTA MALBORKA
ogłasza w dniu 18 listopada 2024 r. o godz. 10.30 drugi ustny przetarg nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, stanowiącej własność Miasta
Malborka
1. Opis nieruchomości
Nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w obrębie 15 miasta Malborka
przy ul. Głowackiego, mająca urządzoną księgę wieczystą KW XXXX/XXXXXXXX/X

numer działki 319/9

Warunki nabycia nieruchomości:
a) wadium w kwocie - 250 000 zł (dwieście pięćdziesiąt tysięcy złotych) płatne najpóźniej
do 14 listopada 2024 r. przelewem na konto depozytowe Miasta Malborka
prowadzone w PKO BP SA nr 60 1020 1811 0000 0402 0339 9631. Za datę zapłaty
uznaje się datę zaksięgowania środków na koncie Miasta Malborka

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.