Wróć do listy

Malbork, pomorskie

219 188 zł
1 926 zł/m2
Mieszkanie 113,78 m2 4 pokoje 2 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-71%
Zakończona
-71%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 219 188 zł
Miasto Malbork
Powierzchnia 113,78 m2
Województwo pomorskie
Ulica 17 Marca 22
Liczba pokoi 4
Piętro 2
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 20 000 zł
Numer oferty 380185X890393273
Termin wpłaty wadium 17-10-2024 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ MIASTA MALBORKA
ogłasza w dniu 21 października 2024 r. o godz. 11.00 trzeci ustny przetarg nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości lokalowych, stanowiących własność Miasta Malborka
1. Opis nieruchomości
Przedmiotem przetargu są nieruchomości lokalowe położone w budynku
przy ul. 17 Marca 22


Lokal mieszkalny nr 3 usytuowany jest na II piętrze budynku składa się z 4 pokoi, w tym
1 z aneksem kuchennym, kuchni, łazienki z w.c., przedpokoju, schowka i werandy. Lokal
jest pustostanem. Do lokalu przynależy piwnica w kondygnacji podziemnej budynku
o pow. 25,20 m2.

Warunki nabycia nieruchomości
a) wadium w kwocie 20 000 zł (dwadzieścia tysięcy złotych) za każdy lokal płatne najpóźniej
do 17 października 2024 r. przelewem na konto depozytowe Miasta Malborka
prowadzone w PKO BP SA Nr 60 1020 1811 0000 0402 0339 9631. Za datę zapłaty uznaje
się datę zaksięgowania środków na koncie Miasta Malborka

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.