Budzisz, pomorskie
Szczegóły
Opis
z dnia 2 września 2024 r. o I przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w obrębie Budzisz, gmina Dzierzgoń.
Nr 23 Budzisz gmina Dzierzgoń
Nieruchomość gruntowa niezabudowana, położona w obrębie Budzisz, gmina Dzierzgoń, obejmująca działkę Nr 23. Działka o powierzchni 0,1600 ha stanowi własność gminy Dzierzgoń, przylegająca do nieruchomości zabudowanych zabudową siedliskową. Działka z dostępem do drogi publicznej, częściowo zakrzaczona.
Przetarg odbędzie się:
7 października 2024 r. w Urzędzie Miejskim w Dzierzgoniu pokój nr 8, parter, o godz. 13:00. Cena wywoławcza wynosi 19.500,00 zł (słownie: dziewiętnaście tysięcy pięćset złotych 00/100). Wadium: 2.000,00 zł (słownie: dwa tysiące złotych 00/100)
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie