Piła, wielkopolskie
Szczegóły
Opis
ogłasza pierwszy przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości
położonej przy ul. Strefowej w Pile
Przedmiotem pierwszego przetargu pisemnego nieograniczonego jest następująca nieruchomość:
Piła,
ul. Strefowa
księga wieczysta
XXXX/XXXXXXXX/X
działka nr 61/12 (obręb 28)
powierzchnia działki
0,7664 ha
CZĘŚĆ JAWNA PRZETARGU ODBĘDZIE SIĘ 8 LISTOPADA 2024 R. O GODZ. 900
W SIEDZIBIE URZĘDU MIASTA PIŁY – PLAC STASZICA 10, 64-920 PIŁA – W SALI 229 B, II PIĘTRO
Pisemne oferty należy składać w terminie do dnia 4 listopada 2024 r. do godziny 1500 w Kancelarii Głównej Urzędu Miasta Piły, pok. 7A, plac Staszica 10 lub przesyłać na adres
Urzędu Miasta Piły, plac Staszica 10, 64-920 Piła (liczy się data wpływu do Kancelarii Głównej Urzędu Miasta Piły, pok. 7A).
Oferta pisemna winna być złożona w zamkniętej kopercie z napisem „Przetarg pisemny nieograniczony – działka nr 61/12 przy ul. Strefowej w Pile - nie otwierać do dnia
8 listopada 2024 r. do godz. 900”
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie