Wróć do listy

Konarskie, wielkopolskie

140 440 zł
Działka 0.17 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 140 440 zł
Miasto Konarskie
Powierzchnia 0.17 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 21 066 zł
Numer oferty 377184X883364931
Termin wpłaty wadium 16-10-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Środzie Wielkopolskiej Agnieszka Rita Herda podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie KM 254/22 w dniu 17-10-2024 o godz. 10:00 w kancelarii komornika mieszczącej się pod adresem: 63-000 Środa Wlkp., ul. Stanisława Staszica 26, rozpocznie się w trybie ustalonym w art. 10136 w zw. z art. 867 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc), druga licytacja nieruchomości:

- nieruchomości, której właścicielem jest DRUGA LICYTACJA NIERUCHOMOŚCI XXXX/XXXXXXXX/X położonej przy ,Konarskie, 62-035 Kórnik, dla której (adres: ul. , Konarskie, 62-035 Kórnik) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

Opis nieruchomości:
Druga licytacja nieruchomości stanowiącej działkę ewidencyjną 161, położona w Konarskie,ul. Sadowa 62-035 Kórnik o łącznej powierzchni 1700 m2

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 07:30 do godz. 15:30.

Suma oszacowania wynosi 210 660,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 140 440,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 21 066,00 zł.

Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.

Zgodnie z art. 8671 § 1 kpc przystępujący do przetargu jest obowiązany złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Warunkiem udziału w licytacji jest złożenie rękojmi.
Rękojmię można wpłacić gotówką w kancelarii komornika lub na rachunek bankowy komornika: Santander Bank Polska 1Oddział w Środzie Wlkp 95 10901418 0000 0001 4779 5452.
Rękojmi nie składa się, jeżeli suma oszacowania jest niższa niż pięć tysięcy złotych.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do przeprowadzenia licytacji i przybicia na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie przedmiotów od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Historyczne ceny