Wróć do listy

Pustary, zachodniopomorskie

3 840 zł
Działka 0.0383 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 3 840 zł
Miasto Pustary
Powierzchnia 0.0383 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 760 zł
Numer oferty 377020X882980843
Termin wpłaty wadium 16-09-2024 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 3 840,00 zł

Powierzchnia: 0,0383 ha

Typ nieruchomości: rolna



Data przetargu: 2024-09-17

Data publikacji: 2024-09-02

Data zakończenia publikacji: 2024-09-18

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: KOS.WKUZ.KO.4240.221.O.2024.JN.N.II

Oddział terenowy KOWR: OT Koszalin

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy: Tak

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Numer działki: 4/67

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): ZACHODNIOPOMORSKIE , kołobrzeski , Dygowo , Pustary


Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.