Wróć do listy

Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

120 000 zł
Działka 0.0628 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 120 000 zł
Powierzchnia 0.0628 ha
Województwo łódzkie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 12 000 zł
Numer oferty 376555X881891813
Termin wpłaty wadium 25-09-2024 Co to znaczy?

Opis

Prezydent Miasta Tomaszowa Mazowieckiego
Ogłasza III przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Miasto Tomaszów
Mazowiecki, położonych w Tomaszowie Mazowieckim pomiędzy ul. Kruczą
i ul. Kołłątaja.

Przedmiotem przetargu są następujące nieruchomości:


1. działka 402/4 w obr. 8, pow. 628 m2, XXXX/XXXXXXXX/X wraz z 1/5 udziału
w drodze wewnętrznej na którą składają się działki: 402/3, 403/7, 405/3 i 406/4 w obr. 8



Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu na rachunek bankowy Gminy Miasto Tomaszów Mazowiecki
Nr 58 1050 1461 1000 0023 6464 4415 najpóźniej do dnia 25 września 2024r.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.