Wróć do listy

Lidzbark Warmińsk, warmińsko-mazurskie

127 500 zł
2 796 zł/m2
Mieszkanie 45,60 m2 3 pokoje 3 piętro Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 127 500 zł
Powierzchnia 45,60 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica Prosta 9
Liczba pokoi 3
Piętro 3
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 17 000 zł
Numer oferty 375631X879727805
Termin wpłaty wadium 08-10-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lidzbarku Warminskim Michał Kędzierski na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 09-10-2024 o godz. 12:15 w budynku Sądu Rejonowego w Lidzbarku Warmińskim z siedzibą przy Bartoszycka 4a, 11-100 Lidzbark Warmiński, sala 110, odbędzie się pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika:x, położonego w pod adresem ul. Prosta 9, 11-100 Lidzbark Warmiński. Lokal nie posiada założonej księgi wieczystej.

Opis nieruchomości:

Licytacja spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego nr 9, o powierzchni użytkowej 45,60 m2, znajdującego się na III piętrze budynku mieszkalnego, położonego w Lidzbarku Warmińskim przy ul. Prostej 9, powiat lidzbarski, województwo warmińsko-mazurskie. Do lokalu przynależna jest piwnica o powierzchni 3,20 m2. Lokal mieszkalny składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. Lokal nie posiada założonej księgi wieczystej.

Suma oszacowania wynosi 170 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 127 500,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 17 000,00 zł. Rękojmia powinna być złożona najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię należy złożyć na konto komornika: Bank Millennium S.A. 81116022020000000080281396.

Historyczne ceny