Wróć do listy

Różaniec Drugi, Różaniec Drugi

10 440 zł
Działka 0.22 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 10 440 zł
Powierzchnia 0.22 ha
Województwo lubelskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 11 000 zł
Numer oferty 375541X879517025
Termin wpłaty wadium 09-09-2024 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 10 440,00 zł

Powierzchnia: 0,2200 ha

Typ nieruchomości: rolna



Data przetargu: 2024-09-11

Data publikacji: 2024-08-28

Data zakończenia publikacji: 2024-09-11

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: LUB.WKUZ.ZA.4240.54.2024.WP.15

Oddział terenowy KOWR: OT Lublin

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: Tak

Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy: Tak

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): LUBELSKIE , biłgorajski , Tarnogród , Różaniec II


Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.