Wróć do listy

Strzembowo, mazowieckie

127 867 zł
Działka 3.5673 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 127 867 zł
Miasto Strzembowo
Powierzchnia 3.5673 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 19 180 zł
Numer oferty 375451X879306245
Termin wpłaty wadium 06-10-2024 Co to znaczy?

Opis

KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W PLOŃSKU na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Km 716/19 w dniu 07-10-2024 o godz. 13:00 w budynku Sądu Rejonowego w Płońsku z siedzibą przy Sienkiewicza 9A, 09-100 Płońsk, odbędzie się druga licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy ,Strzembowo, 09-152 Naruszewo, dla której IV Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Płońsku (adres: ul. ul.Sienkiewicza 9a, Płońsk, 09-100 Płońsk) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Działka oznaczona aktualnym numerem ewidencyjnym 220/2 o powierzchni 2,6303 ha (grunty orne RIVa – 1,2875 ha, grunty orne RIVb – 0,7848 ha, grunty orne RV – 0,3378 ha, grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach rolnych Lzr-PsIV – 0,1452 ha, grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach rolnych Lzr-RIVb – 0,0750 ha, współczynnik bonitacji gruntu – 0,77). Działka w kształcie wieloboku, o lekko zróżnicowanym ukształtowaniu terenu. Dojazd do nieruchomości od południa drogą o nawierzchni asfaltowej (działki drogowe numer 276 i 221/1). Działka oznaczona numerem 220/2 w południowej części otacza tereny działki 220/1. Działka 220/2 w przeważającej części uprawiana rolniczo, w południowo-zachodniej części zadrzewiona, zakrzewiona. Działka oznaczona aktualnym numerem ewidencyjnym 221/2 o powierzchni 0,9370 ha (w tym: grunty orne RIVb – 0,2900 ha, grunty orne RV – 0,5870 ha, pastwiska trwałe PsIV – 0,0600 ha, współczynnik bonitacji gruntu – 0,46), w kształcie czworoboku, zbliżonego do prostokąta. Dojazd do nieruchomości od północy drogą o nawierzchni asfaltowej (działki drogowe nr 221/1 i 276). Prez teren działki wzdłuż północnej granicy przebiega sieć elektroenergetyczna oraz sieć wodociągowa (zgodnie z mapą przebiegu sieci infrastruktury technicznej). Działka uprawiana rolniczo.

Suma oszacowania wynosi 191 800,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 127 866,67 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 19 180,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 15:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Płońsku ul. Sienkiewicza9A, 09-100 Płońsk.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Rękojmię należy złożyć na konto komornika: PKO BP 08 1020 1592 0000 2902 0054 3660.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.

Historyczne ceny