Wróć do listy

Kołobrzeg, zachodniopomorskie

530 000 zł
8 204 zł/m2
Mieszkanie 64,60 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-36%
Zakończona
-36%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 530 000 zł
Miasto Kołobrzeg
Powierzchnia 64,60 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Łopuskiego 50A
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 53 000 zł
Numer oferty 374927X878079037
Termin wpłaty wadium 15-09-2024 Co to znaczy?

Opis

Należy skontaktować się z prowadzącym sprzedaż w kwestii dokładnych terminów złożenia oferty i wpłaty wadium.

Syndyk masy upadłości sprzeda w trybie z wolnej ręki prawo własności do lokalu mieszkalnego nr 7, o powierzchni użytkowej 64,60 m kw. położonego w Kołobrzegu przy ul. Łopuskiego 50A , dla którego Sąd Rejonowy w Kołobrzegu V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X, o wartości dla sprzedaży wymuszonej 530 000,00 zł (pięćset trzydzieści tysięcy złotych), która zarazem jest kwotą minimalną.

I TERMINY.

Oferty dotyczące nieruchomości oferenci winni składać do kancelarii syndyka na adres:
ul. Tarnopolska 1a/9, 78-100 Kołobrzeg lub przesyłać skan podpisanej oferty na skrzynkę e-mail , przy czym oryginał oferty powinien zostać dostarczony do kancelarii syndyka nie później niż w terminie 3 (trzech) dni roboczych od dnia przesłania oferty.
Rozpatrzenie ofert nastąpi z chwilą wpływu. Kryterium wyboru oferty będzie najwyższa zaoferowana cena. W przypadku zbliżonych cenowo ofert syndyk zarządzi przeprowadzenie aukcji, gdzie zastrzega się, iż aukcja nie będzie przeprowadzana w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.