Tokarnia, podkarpackie
Szczegóły
Opis
- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy Tokarnia ,Tokarnia, 38-505 Bukowsko, dla której Sąd Rejonowy w Sanoku Wydział V Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Kościuszki 5, Sanok, 38-500 Sanok) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Działka nr 24/1 zlokalizowana w pośredniej części wsi, przy drodze gminnej o nawierzchni asfaltowej. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią tereny niezabudowane, w tym także użytkowane rolniczo i droga gminna. Działka foremna, symetryczna o wymiarach ok. 32m * 36m, teren płaski, nie uzbrojony w media. Działka ma powierzchnię 0,1026 ha, i w całości stanowi użytek ŁIV. Dla obszaru działki nr 24/1 wydano nax decyzję o warunkach zabudowy dnia 19.08.2016r. znak IK.67.30.26.2016r. Działka nr 24/2 zlokalizowana w pośredniej części wsi, przy drodze gminnej o nawierzchni asfaltowej. Bezpośrednie sąsiedztwo stanowią tereny niezabudowane, w tym także użytkowane rolniczo i droga gminna, Działka foremna, symetryczna o wymiarach ok. 34m * 40m, teren płaski, nie uzbrojony w media. Działka ma powierzchnię 0,1400 ha, i w całości stanowi użytek ŁIV. Dla obszaru działki nr 24/2 wydano na Panią Wiolettę Bieszczad decyzję o warunkach zabudowy dnia 19.08.2016r. znak IK.67.30.26.2016r. Działka nr 24/3 o wymiarach ok. 80m * 600 m z nachyleniem w kierunku północnym, ale także od północy w kierunku południowym , do około połowy długości działki w okolicy jej środka ciągnie się jar, który jest porośnięty krzakami i bezwartościowym handlowo drzewostanem, obszar ten z uwagi na ukształtowanie terenu jest nie koszony i nie uprawiany. W okolicy środka działki w terenie istnieje jeszcze jeden jar, ale mniejszy. Teren nie jest uzbrojony w media. Działka ma powierzchnię 4,7418 h, i stanowi następujące użytki i klasy gruntu: RIVb 2,0073ha, ŁIV 0,2857ha, PsV 2,2247ha, PsVI 0,1190ha, Lzr-PsV 0,1051ha.
W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 17:00.
Suma oszacowania wynosi 195 699,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 146 774,25 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 19 569,90 zł.
Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.
Zgodnie z art. 8671 § 1 kpc przystępujący do przetargu jest obowiązany złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Warunkiem udziału w licytacji jest złożenie rękojmi.
Rękojmię można wpłacić gotówką w kancelarii komornika lub na rachunek bankowy komornika: Bank BGŻ BNP Paribas SA 53 1600 1462 1823 3391 5000 0004.
Rękojmi nie składa się, jeżeli suma oszacowania jest niższa niż pięć tysięcy złotych.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie