Wróć do listy

Zaryń, wielkopolskie

342 300 zł
Działka 5.46 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 342 300 zł
Miasto Zaryń
Powierzchnia 5.46 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 45 640 zł
Numer oferty 374389X876819041
Termin wpłaty wadium 19-09-2024 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kole Dawid Włodarczyk Kancelaria Komornicza nr IV w Kole na podstawie art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w sprawie Gkm 18/24 w dniu 20-09-2024 o godz. 09:00 w budynku Sądu Rejonowego w Kole z siedzibą przy Włocławska 4, 62-600 Koło, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której właścicielem jest położonej przy ,Zaryń, 62-619 Wierzbinek, dla której Sąd Rejonowy w Kole Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Włocławska 4, Koło, 62-600 Koło) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Licytacja nieruchomości gruntowej oznaczonej nr działki 238/1 dla której prowadzona jest Księga Wieczysta w Sądzie Rejonowym w Kole o nr XXXX/XXXXXXXX/X godz. 9:00 Nieruchomość o powierzchni 5,4600 ha oznaczona jako nieruchomość gruntowa położona w m. Zaryń gm. Wierzbinek, klasa bonitacyjna RV 0,3100 ha, RVI 5,1500 ha

Suma oszacowania wynosi 456 400,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 342 300,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest kwotę 45 640,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 10:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w siedzibie Sądu Rejonowego w Kole ul. Włocławska4, 62-600 Koło.

Zgodnie z art. 962 kpc licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Historyczne ceny