Wróć do listy

Ruda Śląska, śląskie

131 700 zł
3 744 zł/m2
Mieszkanie 35,18 m2 Kawalerka 3 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-36%
Zakończona
-36%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 131 700 zł
Miasto Ruda Śląska
Powierzchnia 35,18 m2
Województwo śląskie
Ulica Katowicka 158a
Liczba pokoi 1
Piętro 3
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 13 170 zł
Numer oferty 372361X872069465
Termin wpłaty wadium 28-08-2024 Co to znaczy?

Opis

MIĘDZYZAKŁADOWA GÓRNICZA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA "PERSPEKTYWA"
w Rudzie Śląskiej 7 ul. Ks. Tunkla 147

Ogłasza
Przetarg na ustanowienie i zbycie prawa odrębnej własności nieruchomości lokalowej w trybie ustnego przetargu nieograniczonego (licytacji)

ul. Katowicka 158a/30
III piętro
Ruda Śląska

Wadium w ustalonej wysokości należy wpłacić najpóźniej do 28.08.2024r. do godz. 1230 na rachunek Spółdzielni ING Bank Śląski nr 71 1050 1214 1000 0010 0115 8334, przy czym za datę wpływu na rachunek Spółdzielni uważa się dzień uznania rachunku bankowego.
W przypadku wpłaty wadium w kasie, oferent zobowiązany jest do wpłaty prowizji w kwocie 2% wysokości wadium. Prowizja nie podlega zwrotowi.

Historyczne ceny