Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
Szczegóły
Opis
I przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Miasto Tomaszów Mazowiecki, położonej w Tomaszowie Mazowieckim pomiędzy ulicą Szeroką i ulicą Borek o łącznej powierzchni 5182 m2 , na którą składają się działki oznaczone w ewidencji gruntów i budynków numerami :
- działka nr 150/2 w obrębie 9, o powierzchni 171 m2 , dla której prowadzona jest księga wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X (dział II – właściciel Gmina Miasto Tomaszów Maz.,dział III i IV- wpisów nie zawierają);
- działka nr 152/1 w obrębie 9, o powierzchni 1640 m2 , dla której prowadzona jest księga wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X (dział II – właściciel Gmina Miasto Tomaszów Maz.,dział III i IV- wpisów nie zawierają);
- działka nr 152/2 w obrębie 9, o powierzchni 761 m2 , dla której prowadzona jest księga wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X (dział II – właściciel Gmina Miasto Tomaszów Maz.,dział III i IV- wpisów nie zawierają);
- działka nr 153/1 w obrębie 9, o powierzchni 646 m2 , dla której prowadzona jest księga wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X (dział II – właściciel Gmina Miasto Tomaszów Maz.,dział III i IV- wpisów nie zawierają);
- działka nr 154/2 w obrębie 9, o powierzchni 591 m2 , dla której prowadzona jest księga wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X (dział II – właściciel Gmina Miasto Tomaszów Maz.,dział III i IV- wpisów nie zawierają);
- działka nr 154/1 w obrębie 9, o powierzchni 1373 m2 , dla której prowadzona jest księga wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X (dział II – właściciel Gmina Miasto Tomaszów Maz.,dział III i IV- wpisów nie zawierają).
Przetarg odbędzie się w dniu 10 października 2024 roku o godz. 10:00 w sali nr 22 (I
piętro budynku A) w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim ul. P.O.W. 10/16.
Cena wyjściowa do przetargu ustalona została na kwotę – 2 460 000,00 zł brutto w tym 23%
VAT (słownie: dwa miliony czterysta sześćdziesiąt tysięcy złotych 00/100), dla wszystkich
łącznie wyżej wymienionych działek.
Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest wpłacenie wadium w pieniądzu
w wysokości: 246 000,00 zł (słownie: dwieście czterdzieści sześć tysięcy złotych 00/100),
na wszystkie wyżej wymienione działki.
na rachunek bankowy Gminy Miasto Tomaszów Mazowiecki
Nr 58 1050 1461 1000 0023 6464 4415 najpóźniej do dnia 23 września 2024 r.
Datą wniesienia wadium jest datą uznania wyżej wskazanego rachunku bankowego
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie