Wróć do listy

Myszewo, pomorskie

114 041 zł
2 040 zł/m2
Mieszkanie 55,90 m2 2 pokoje Parter Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 114 041 zł
Miasto Myszewo
Powierzchnia 55,90 m2
Województwo pomorskie
Ulica 26
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 10 000 zł
Numer oferty 372036X871308315
Termin wpłaty wadium 13-09-2024 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ MIASTA MALBORKA
ogłasza w dniu 17 września 2024 r. o godz. 10.30 pierwszy ustny przetarg nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości lokalowej, stanowiącej własność Miasta Malborka

1. Opis nieruchomości
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość lokalowa nr 2 położona w Myszewie 26,
gm. Nowy Staw, KW XXXX/XXXXXXXX/X. Budynek, w którym znajduje się nieruchomość
lokalowa został wybudowany w 1939 r. Jest to budynek mieszkalny wielorodzinny,
1-klatkowy, podpiwniczony, dwukondygnacyjny (w tym poddasze użytkowe), murowany

Warunki nabycia nieruchomości
a) wadium w kwocie 10 000 zł (dziesięć tysięcy złotych) płatne najpóźniej
do 13 września 2024 r. przelewem na konto depozytowe Miasta Malborka prowadzone
w PKO BP SA Nr 60 1020 1811 0000 0402 0339 9631. Za datę zapłaty uznaje się datę
zaksięgowania środków na koncie Miasta Malborka.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.