Wróć do listy

Malbork, pomorskie

1 136 632 zł
4 865 zł/m2
Obiekt 233,65 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 1 136 632 zł
Miasto Malbork
Powierzchnia 233,65 m2
Województwo pomorskie
Ulica Żeromskiego 43
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 60 000 zł
Numer oferty 371126X869177095
Termin wpłaty wadium 03-10-2024 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ MIASTA MALBORKA

ogłasza w dniu 07 października 2024 r. o godz. 10.00 drugi ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej zabudowanej, stanowiącej własność Miasta Malborka



1. Opis nieruchomości

Nieruchomość gruntowa przy ul. Żeromskiego 43 zabudowana budynkiem mieszkalnym wielorodzinnym, w części podpiwniczonym o pow. zabudowy 136 m2, powierzchni całkowitej 260 m2, powierzchni użytkowej 233,65 m2, powierzchni przynależnej – strychy- 11,35 m2, piwnica o pow. 15 m2 wraz z przynależnym budynkiem gospodarczym z garażami o pow. zabudowy 104 m2. Budynek został wybudowany w 1880 roku. Jest to budynek trzykondygnacyjny z poddaszem użytkowym na trzeciej kondygnacji, pokryty spłaszczonym dachem dwuspadowym, dach konstrukcji drewnianej dwuspadowy kryty papą. Stropy drewniane.

Nieruchomość ma urządzoną księgę wieczystą KW XXXX/XXXXXXXX/X:


2. Warunki nabycia nieruchomości:

Wadium w kwocie 60 000 zł (sześćdziesiąt tysięcy złotych) płatne najpóźniej do 03 października 2024 r. przelewem na konto depozytowe Miasta Malborka prowadzone w PKO BP SA nr 60 1020 1811 0000 0402 0339 9631. Za datę zapłaty uznaje się datę zaksięgowania środków na koncie Miasta Malborka.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.