Wróć do listy

Głogowo, kujawsko-pomorskie

629 000 zł
2 800 zł/m2
Dom 224,62 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 629 000 zł
Miasto Głogowo
Powierzchnia 224,62 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 370635X868027173
Termin wpłaty wadium 19-08-2024 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości zaprasza wszystkich do składania ofert na zakup prawa własności nieruchomości gruntowej o pow. 0,1044 ha, położona w miejscowości Głogowo, gmina Obrowo, powiat toruński, w województwie kujawsko-pomorskim, o nr działki 260/23 w obrębie Głogowo. Nieruchomość jest zabudowana budynkiem mieszkalnym o pow. użytkowej 224,62 m2, dla której Sąd Rejonowy w Toruniu prowadzi księgę wieczystą numer XXXX/XXXXXXXX/X.

Cena wywoławcza wynosi 629 000,00 zł (sześćset dwadzieścia dziewięć tysięcy złotych).

Oferty należy składać w terminie do dnia 19 sierpnia 2024 r. do godziny 14:00 do syndyka – Centrum Restrukturyzacji i Upadłości sp. z o.o. ul. Grudziądzka 74-76/101, 87-100 Toruń – UWAGA! Decyduje data wpływu do syndyka. Oferty mogą być składane osobiście, pocztą lub kurierem.

Rozpoznanie ofert nastąpi syndyka – Centrum Restrukturyzacji i Upadłości sp. z o.o. ul. Grudziądzka 74-76/101, 87-100 Toruń dnia 20 sierpnia 2024 r. o godzinie 14:00.

Warunkiem przystąpienia do Sprzedaży z wolnej ręki jest wpłata wadium do końca dnia 19 sierpnia 2024 r. w wysokości 63 000,00 zł (sześćdziesiąt trzy tysiące złotych).

Wadium należy wpłacić zgodnie z poniższymi danymi:

Nazwa podmiotu: Centrum Restrukturyzacji i Upadłości sp. z o.o.,